slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdansk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdansk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6,9 tys. zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 150 m2, a także ciekawa cena 690 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2017 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 100 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym rodzinom z dziećmi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w liczne zdobycze techniki, jak np. instalacja fotowoltaiczna. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: taras + wc + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: użytkowe poddasze

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również doskonałą lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla, wśród elitarnej zabudowy jednorodzinnej. W najbliższej okolicy dużo terenów zielonych. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy sklep, szkołę, przedszkole, punkty usługowe, przychodnię zdrowia, a także centrum handlowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana i zaaranżowana w nowoczesnym designie.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowej rezydencji na sprzedaż lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1011)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl