slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 4,3 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 466 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 049 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2020. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 9 227 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łączy w sobie nietuzinkowy wygląd, eleganckie wnętrze oraz funkcjonalność. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA -1: kotłownia;
KONDYGNACJA 1: 2-stanowiskowy garaż + wiatrołap + garderoba + łazienka + pokój gościnny + spiżarnia + aneks kuchenny + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 2: poddasze nieużytkowe + poddasze nieużytkowe + pokój użytkowy + taras + pralnia + pokój kąpielowy + garderoba + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi technologiami, w tym tzw. rozwiązaniami budynku pasywnego (kumulacja jak największej ilości ciepła pochodzącego z zewnątrz, czyli z gruntu lub energii słonecznej i odzyskanego z wentylacji, a także z jego wnętrza, czyli od ludzi i sprzętów domowych). Dodatkowo luksusowa rezydencja na sprzedaż jest izolowana. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się nowoczesnym stylem aranżacji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1073)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl