slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (San Pedro Del Pinata)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (San Pedro Del Pinata)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w San Pedro del Pinatar (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 290 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 15 429 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 98 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,512 mln zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji przepięknym, słonecznym tarasem na dachu (tzw. solarium) oraz prywatnym basenem. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest kompletnie umeblowane i wykończone z dbałością o każdy detal. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca komfortowym i wytwornym wnętrzem, w skład którego wchodzą m.in.:
– 3 sypialnie;
– salon;
– 2 łazienki;
– kuchnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również przepięknym ogrodem. Właścicieli aut zainteresuje parking. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom nie tylko wysoki stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + antywłamaniowe drzwi), ale również wygody i komfortu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się urzekającą lokalizacją pomiędzy słonymi lagunami a morzem. Nic dziwnego, że Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznała tutejszy klimat za jeden z najzdrowszych na świecie.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9174)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl