slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 128,54 m2, a także ciekawą ceną 790 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2015 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 4 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 646 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 146 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się przepięknie zagospodarowaną działką oraz atrakcyjną lokalizacją z szybkim dojazdem do Trójmiasta. Na wyciągnięcie ręki szkoła, kościół, liczne sklepy, lokale usługowe, przedszkola, fryzjer, gabinety lekarskie, SPA. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno garaż w bryle + miejsca postojowe przed budynkiem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym rodzinom, które szukają najwyższego komfortu, prestiżu, ciszy, spokoju oraz pięknego krajobrazu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– wiatrołap;
– garaż;
– kotłownia;
– hol;
– salon;
– kuchnia;
– łazienka dla gości;
PODDASZE:
– 3 sypialnie;
– garderoba;
– pomieszczenie gospodarcze;
– łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z kompletnym umeblowaniem, zabudową oraz sprzętem AGD. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom wysoki stopień nie tylko bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe), ale i komfortu (m.in. ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może także fantastycznym tarasem i ogrodem. Znajdziemy tu dwa budynki narzędziowe.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-105)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl