slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 900 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 11 927 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 109 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na jednej, komfortowej kondygnacji. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2020 roku. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,3 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może w pierwszej kolejności futurystycznym designem wnętrza, komfortem, elegancją i prestiżem, co zapewnia życie na europejskim poziomie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto ciekawą lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy z dobrym dostępem do centrum miasta i drogi krajowej S3. Z okna roztacza się fantastyczny widok na Górki Noteckie. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: kotłownia/miejsce gospodarcze + salon + kuchnia + 3 sypialnie + wc dla gości + łazienka + + garderoba + spiżarnia + taras + hol + wiatrołap. Ciekawostką są tu zamontowane magnetyczne zamki w drzwiach mające na celu tzw. „ciche zamykanie”. Duże wrażenie robi także efektowne oświetlenie LED-owe z czujnikami ruchu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada system alarmowy z czujnikami. Komfort użytkowania oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z dwoma miejscami postojowymi. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również starannie wypielęgnowaną działką z licznymi nasadzeniami drzew. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi Biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3065)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl