okazała bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Rawicz

Rezydencja na sprzedaż Rawicz

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Rawiczu (wielkopolskie) za 579 000 złotych. Powierzchnia 200 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład 6 pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 4 300 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 2 kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 2 895 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE:
– ganek
– hall
– garderoba
– pokój dzienny
– taras
– kuchnia
– jadalnia
– sypialnia
– łazienka
– kotłownia
na PIĘTRZE:
– korytarz
– 4 pokoje
– garderoba
– łazienka.

Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością wolno stojący garaż z obszernym podjazdem wyłożonym kostką brukowa. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem są także pomieszczenia warsztatowo-garażowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w niezwykle malowniczej lokalizacji z dostępem do stawu. Wokół rosną drzewa iglaste i ozdobne krzewy. Lokalizacja zapewnia również szybkim dojazd na drogę S5.

Zapewniamy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji zakupu tej ekskluzywnej rezydencji. Gwarantujemy przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą luksusowej rezydencji. Oferujemy obsługę formalnoprawną transakcji, a także efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2100)

Kontakt:
e-mail: leszno1.agent2@wgn.pl