slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 296 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 755 m2, a także ciekawa cena 888 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1973 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 386,76 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 4 kondygnacji, na których zaaranżowano 7 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim ogromnym potencjałem komercyjnym oraz dużą powierzchnią. W poczet zalet należy również wpisać przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działkę, bajkowy ogród, a także rewelacyjną lokalizację w spokojnej i bezpiecznej okolicy. W pobliżu znajdziemy place zabaw, obiekty sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, markety, dyskonty, sklepy, punkty usługowe etc. Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią rozległe tereny zielone. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno parking + 2-stanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji dzięki zastosowaniu wielu nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, jak np. instalacja fotowoltaiczna. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring + instalacja alarmowa + solidne ogrodzenie) i komfortu. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
– 2 salony
– 2 kuchnie
– 2 łazienki
– 5 sypialni
– pomieszczenia do prowadzenia działalności gospodarczej
– pomieszczenia piwniczne.

Współpracując z WGN Sosnowiec i WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3218)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl