slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 125,85 m2, a także ciekawą ceną 958 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2015 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 2 069 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 7 612 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje od pierwszej prezentacji swoim wypielęgnowanym, bajkowym ogrodem z ładnym tarasem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją, która w szczególności przypadnie do gustu zamożnym rodzinom z małymi dziećmi. Jest tu bowiem w pobliżu plac zabaw, przedszkole, szkoła i rozległe tereny zielone. Na szczęście nie brakuje także marketów, sklepów i punktów usługowych. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest dogodny dojazd do drogi szybkiego ruchu nr 86. Osoby zmotoryzowane na pewno docenią garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort. Dba o to solidne ogrodzenie, domofon i – niejako pośrednio – spokojne sąsiedztwo. Komfort z kolej gwarantuje ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z opcją pozostawienia wyposażenia (do negocjacji z właścicielem). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto wygodnym rozkładem pokoi i pomieszczeń, gdzie znajdziemy:
– kuchnię;
– taras;
– spiżarnię;
– schowek;
– 3 sypialnie;
– 2 łazienki;
– kuchnię;
– jadalnię;
– salon.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3402)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl