slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 903 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 3 002 m2, a także ciekawa cena 850 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2023 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 144 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym osobom, dla których życie na światowym poziomie w otoczeniu niezliczonej liczby udogodnień, komfortu i prestiżu to najwyższy priorytet. To także znakomita propozycja dla zamożnych rodzin, które cenią ciszę, spokój oraz aktywny wypoczynek. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności zjawiskową lokalizacją w otoczeniu lasów i pastwisk. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa urzekającą działką, gdzie znajdziemy:
– owocowy sad;
– strefę z naturalistycznymi nasadzeniami;
– warzywniak;
– jagodnik.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim kameralnym i eleganckim wnętrzem o następującym układzie:
WYŻSZA KONDYGNACJA: 3 pokoje + łazienka + 2 balkony;
NIŻSZA KONDYGNACJA: pokój dzienny + kuchnia + łazienka + senioratka + jadalnia + taras.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje fantastyczną lokalizacją nieopodal lasu, wśród nobilitującej zabudowy jednorodzinnej.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji bądź kredytu na jej zakup proszę o kontakt mailowy. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1570)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl