slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Głogów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Głogów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Głogowa (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 998 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 6 367 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 139 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na jednej kondygnacji. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2016 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 885 tys. zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca wytwornym wnętrzem o następującym układzie:
POZIOM WYŻSZY: gabinet + sypialnia + łazienka;
POZIOM NIŻSZY: kuchnia + salon + łazienka + jadalnia + taras + kotłownia + garaż.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Osoby zmotoryzowane docenią garaż na jeden samochód.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz fantastyczny komfort życia. W jej wnętrzu znajdziemy np. ogrzewanie podłogowe.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z częściowym umeblowaniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się znakomitą lokalizacją i estetycznie wypielęgnowaną działką z przepięknym ogrodem. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3671)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl