widok od frontu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Kraków (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kraków (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Krakowa (małopolskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 930 000 złotych. Metraż 348 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 2 672 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 5 pokoi na 2 kondygnacjach. Rok budowy – 2010. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 2216 -metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka już od pierwszego spojrzenia swoją starannie wypielęgnowaną, widokową działką oraz położeniem w spokojnej, zielonej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana wieloma nowoczesnymi technologiami, tworzącymi tzw. „budynek inteligentny”. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje 2-stanowiskowy garaż o powierzchni 54 m2 z pomieszczeniem gospodarczym w osobnym budynku oraz zadaszona altana z miejscem do grillowania.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE mieszczą się:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– gabinet
– 2 sypialnie
– łazienka z wc
– pomieszczenie gospodarcze
– pralnia
– wiatrołap
– korytarz
na PODDASZU znajdują się:
– strefa do czytania
– strefa kina domowego
– strefa relaksu
– łazienka z wc
– pralnia
– sauna.

Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwają solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Komfort użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podnosi m.in.  rozprowadzona sieć ogrzewania podłogowego, centralny odkurzacz, instalacja muzyczna, internetowa, satelitarna oraz alarmowa.

Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej oraz rozległych terenów zielonych. Wokół cisza i spokój. Na wyciągnięcie ręki kompletna infrastruktura usługowo-handlowa oraz w odległości 8 km zjazd na autostradę A4. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z umeblowaniem i sprzętem. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 6165. Zapewniamy obsługę notarialną i prawną. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4399)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl