komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Mar de Cristal (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Mar de Cristal (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Mar de Cristal). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Cena – 345 000 EUR (1 504 200 złotych). Powierzchnia 168,77 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 8 913 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie utrzymanej, 420-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją oryginalną bryłą oraz unikalną lokalizacją 400 metrów od morza oraz złocistej plaży. Nieopodal przebiega słynna promenada. Niezwykle efektownie prezentują się imponujące widoki z plaży na okolicę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się zarówno na urlopowe wyjazdy, jak i całoroczne zamieszkanie. Ucieszą się w szczególności miłośnicy golfa, gdyż ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w pobliżu znanego w całym świecie ośrodka golfowego.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: 2 łazienki + 3 sypialnie + kuchnia + salon. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży położona jest na terenie luksusowego kompleksu z pięknym basenem, zadbanym ogrodem oraz wieloma miejscami parkingowymi. Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-81)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl