slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica

Rezydencja do sprzedaży Legnica

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 750 m2, a także ciekawą ceną 3,95 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2011 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 9 100 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 267 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatnym basenem, sauną i jacuzzi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa przepięknie utrzymaną działką, ogrodem i atrakcyjną lokalizacją na wzniesieniu, skąd rozpościera się widok na jezioro. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
NIŻSZY POZIOM: kuchnia + siłownia + pomieszczenie techniczne + garaż + pomieszczenie na wino + ukryte pomieszczenie
ŚRODKOWY POZIOM: kuchnia + taras + łazienka + jacuzzi + komunikacja + jadalnia + salon + sauna
WYŻSZY POZIOM: łazienka + łazienka + komunikacja + garderoba + 5 sypialni.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą zapewne trzy stanowiska w garażach + wiele dodatkowych miejsc postojowych pod wiatą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z ujętym w cenie umeblowaniem oraz sprzętami AGD.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-4402)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl