slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 008 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 4 225 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 160,72 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, pięć pokoi na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2022 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 679 tys. zł. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wciąż jest do negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o nowoczesnym charakterze z przygotowaniem pod wiele nowoczesnych rozwiązań, jak np. panele fotowoltaiczne. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0:
– garaż
– kotłownia
– łazienka
– pokój gościnny
– spiżarnia
– kuchnia
– jadalnia
– pokój dzienny
– wiatrołap
KONDYGNACJA 1:
– garderoba
– łazienka
– 4 sypialnie
– pomieszczenie gospodarcze
– schody
– hol.
Właścicieli aut zainteresuje z pewnością stanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto fantastyczną lokalizacją w bezpiecznej, cichej i spokojnej okolicy z bliskim dostępem do infrastruktury: dyskonty, sklepy, szkoła. To niezwykle urocze i kameralne osiedle. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży po wcześniejszym umówieniu się.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-296)

Kontakt:
e-mail: elblag2@wgn.pl