slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 330 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,6 mln zł (4 848 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 30 700 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1997 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom nie tylko najwyższy stopień wygody, ale i bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się ogrzewanie podłogowe, natomiast gwarantem bezpieczeństwa jest na pewno monitoring oraz instalacja alarmowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona została na dużej działce, gdzie znajdziemy zarówno brzozowy las + 18-arowy staw + oczko wodne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z przemyślanym poddaszem użytkowym i garażem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją niebanalną architekturą projektu znanego studia architektonicznego. Zapraszamy serdecznie na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji, a przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3469)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl