slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 339 m2, a także ciekawą ceną 2,5 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 3 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2012 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 5 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 280 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 7 375 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom życie na światowym poziomie w otoczeniu wygód oraz bezpieczeństwa. O to pierwsze dba alarm + antywłamaniowe rolety, natomiast gwarancją komfortu jest klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może na pewno fantastycznym ogrodem projektu słynnego architekta krajobrazu. Znajdziemy w nim wiele nasadzeń traw, bylin, drzew, krzewów oraz kwiatów. Dla wygody domownikom na działce posadowiono altanę wypoczynkową, a także wydzielono strefę rekreacji / gier / basenu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje imponującymi widokami na jeziora i panoramę okolicy, jakie roztaczają się z jej okien, balkonu oraz tarasu. Do długiej listy zalet należy koniecznie zaliczyć zadbany ogród. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencji także eleganckim wnętrzem, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJĘ -1: taras + strefę użytkową pod siłownię / drugi pokój dzienny / gabinet + kotłownię + strefę gospodarczą;
KONDYGNACJĘ 0: taras + garaż + hol + łazienkę gabinet + aneks kuchenny + jadalnię + strefę dzienną;
KONDYGNACJE 1: balkon + pralnię + pokój kąpielowy + 2 garderoby + 3 sypialnie.
Właściciele aut ucieszy na pewno dwustanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto znakomitą lokalizacją bezpośrednio nad jeziorem, w otoczeniu pięknego, nowoczesnego ogrodu, plaży i terenów rekreacyjno-wypoczynkowych. Wielbiciele aktywnego wypoczynku docenią pobliskie trasy pieszo-rowerowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż uważana jest na lokalnym rynku nieruchomości za ofertę wyjątkową i niespotykaną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. Kupuj bezpiecznie – kupuj za pośrednictwem licencjonowanego pośrednika – nr licencji zawodowej 18950. WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji, a także globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (079-2572)

Kontakt:
e-mail: skowronska@wgn.pl