slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2017 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 660 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 869 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 186,48 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 700 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy stopień zarówno bezpieczeństwa, jak i wygody (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim atrakcyjnym wnętrzem zapewniającym życie na imponującym poziomie:
KONDYGNACJA 0:
– jednostanowiskowy garaż;
– wiatrołap;
– łazienka z wc;
– kuchnia;
– pokój dzienny;
– taras;
– spiżarnia;
– schowek;
– kotłownia;
– 3 balkony francuskie;
KONDYGNACJA 1 / UŻYTKOWE PODDASZE:
– 3 sypialnie;
– komunikacja;
– łazienka z wc;
– pralnia;
-2 garderoby
KONDYGNACJA / NIEUŻYTKOWE PODDASZE:
– przestrzeń do zagospodarowania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności urzekającą lokalizacją w popularnej i lubianej okolicy. To doskonałe miejsce dla majętnych osób, które chcą korzystać z bliskości terenów zielonych (las) i doceniają dogodny dojazd do centrum / tras wylotowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana w nowoczesnym designie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza.

Jeśli zostaniesz nowym właścicielem tej luksusowej rezydencji, otrzymasz pakiet upominkowy od WGN Nieruchomości, a także Leroy Merlin, a w nim między innymi 10% rabatu przez cały dzień na zakupy w marketach Leroy Merlin. Promocja dla kredytobiorców. Tylko w naszym biurze. Każdy klient, który skorzysta z bezpłatnego pośrednictwa finansowego naszego Doradcy z Notus Finanse i zaciągnie kredyt hipoteczny powyżej 150 tys. zł, może otrzymać darmowo: niezbędną wycenę nieruchomości do kredytu lub roczne, obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości. Zaoszczędź od kilkuset do kilku tysięcy zł na wstępie! O szczegóły promocji zapytaj naszego agenta.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-109)

Kontakt:
e-mail: k.czempa@wgn.pl