slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży nad morzem

Rezydencja do sprzedaży nad morzem

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w nad morzem (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,299 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 258 m2 powierzchni posadowiona na działce 666 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy osiem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 911 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ogromnym potencjałem inwestycyjnym, ponieważ stanowi doskonałą propozycję pod działalność gospodarczą (wynajem turystom). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje fantastycznie wypielęgnowaną, ogrodzoną działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może najwyższym standardem i komfortem. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco:
KONDYGNACJA 0: klatka schodowa + wiatrołap + 2 pokoje dwuosobowe + pomieszczenie techniczne + łazienka + 3 aneksy kuchenne + sypialnia + pokój dzienny + pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc + garderoba;
KONDYGNACJA 1: 3 łazienki + 3 pokoje + wc + taras + aneks kuchenny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom zarówno komfort i wygodę (ogrzewanie podłogowe, klimatyzator), jak i bezpieczeństwo (antywłamaniowe rolety elektryczne + antywłamaniowe drzwi + monitoring). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych klientów, którzy lubią bliski kontakt z przyrodą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca pieczołowicie utrzymaną działką z całorocznym budynkiem letniskowym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje także fantastyczną lokalizacją 500 metrów od morza. Wokół przepiękny las. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.  Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notarialną. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj i umów się na prezentację. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-27035)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl