slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 100,6 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 899 000 zł (8 936 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 494 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2022 roku z funkcjonalnym układem 4 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż jest nowa, komfortowo urządzona i zapewnia nowym domownikom życie na światowym poziomie (klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
PARTER:
– kuchnia;
– salon;
– wiatrołap;
– wc;
– pralnia;
PIĘTRO:
– 3 sypialnie;
– łazienka.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (sterowane pilotem, antywłamaniowe rolety). Zamożne rodziny posiadające kilka samochodów docenią na pewno 2 miejsca parkingowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych osób poszukujących komfortu, funkcjonalności oraz wysokiego standardu. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać atrakcyjną lokalizację w cichej, spokojnej okolicy.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby umówić się na darmową prezentację tej ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u nas lokali. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-192)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl