slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 890 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 144,6 m2 powierzchni posadowiona na działce 676 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 5 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2011. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 155 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego (punktów usługowych, dyskontów, sklepów, obiektów sportowych, placów zabaw, przedszkoli, szkół). Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do trasy S5 w kierunku Poznań – Wrocław. Luksusowa rezydencja do sprzedaży oferuje zarówno wysoki komfort, jak i bezpieczeństwo. Dbają o to: system alarmowy + antywłamaniowe drzwi + zewnętrzne rolety.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastycznym ogrodem oraz kameralnym wnętrzem. Znajdziemy tu:
KONDYGNACJĘ 0: pomieszczenie gospodarcze, pokój, łazienkę, taras, kuchnię, pokój dzienny;
KONDYGNACJĘ 1: łazienkę + balkon + 2 pokoje + sypialnię.
Cena luksusowej rezydencji do sprzedaż obejmuje sprzęt AGD oraz większość mebli i wyposażenia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Kupując tę ekskluzywną rezydencję z naszą pomocą, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz obsługę notarialną. Umów się na darmową konsultację z naszym doradcą i wybierz najlepszy kredyt. Gwarantujemy pomoc w wyborze oferty spośród licznych banków i wsparcie eksperta w całym procesie. Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-577)

Kontakt:
e-mail: p.kaczmarek@wgn.pl