slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 220 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,699 mln zł (7 723 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 840 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2008 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności gustownie zaaranżowanym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
POZIOM 1: garaż + łazienka + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny;
POZIOM 2: pomieszczenie na pralkę + łazienka + 3 garderoby + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym klientom ceniącym spokój i wypoczynek w zgodzie z naturą. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej i bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Wokół spokojne, zielone tereny. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta. To unikatowy przyrodniczo teren Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Na plażę dojdziemy w dosłownie kilka minut.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Gdańsk. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1756)

Kontakt:
e-mail: d.manaj@wgn.pl