slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Świdnica

Rezydencja do sprzedaży Świdnica

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Świdnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 200 m2, a także ciekawą ceną 540 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2000 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 4 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 6 000 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 2 700 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją ciekawą lokalizacją w kameralnej okolicy oraz przepięknie zadbaną i ogrodzoną działką. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PODPIWNICZENIE
PARTER:
– łazienka z wc
– kuchnia
– salon
– taras
PIĘTRO:
– 3 sypialnie
– balkon
– oranżeria.
Osoby zmotoryzowane docenią na pewno dobudowany garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa, co zapewniają antywłamaniowe rolety. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-20)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl