okazała bryła ekskluzywnego dworu na sprzedaż lubuskie

Dwór do sprzedaży lubuskie

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w województwie lubuskim. Luksusowy dwór na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję dla majętnych osób, które szukają na rynku zabytkowej/historycznej oferty o powierzchni 105 m2. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywny dwór do sprzedaży składa się z pięciu pokoi w ciekawej i konkurencyjnej cenie 340 tys. zł (3 238 zł/m2). Luksusowy dwór na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i znajduje się na pieczołowicie wypielęgnowanej działce o pow. 2 100 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom europejski poziom życia, prestiż, styl i elegancję, a na dodatek komfort i bezpieczeństwo. Luksusowy dwór na sprzedaż liczy trzy kondygnacje.

Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca swoją starannie wypielęgnowaną działką, na której znajdziemy rondo z kwietnikiem, a także 2 budynki gospodarcze. Luksusowy dwór do sprzedaży wyróżnia się również swoim eleganckim wnętrem, na który składają się:
PRZYZIEMIE
KONDYGNACJA 0: hall + łazienka z wc + garderoba + 3 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: otwarta przestrzeń poddasza pod adaptacje.

Luksusowy dwór na sprzedaż po generalnym remoncie, w elitarnej lokalizacji, w centrum. Cisza i spokój. Luksusowy dwór na sprzedaż wybudowany został w latach przedwojennych. Serdecznie zapraszam na prezentację i do zapoznania się ze szczegółami oferty tego ekskluzywnego dworu do sprzedaży. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Klientom zainteresowanym zakupem Nieruchomości WGN Kredyty gwarantuje również pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzeda, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3020)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl