slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Włochy (Palermo)

Rezydencja do sprzedaży Włochy (Palermo)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Palermo (Włochy). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 610 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 740 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 205 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 70 m2.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca estetycznie urządzonym i zaaranżowanym w typowo włoskim stylu wnętrzem. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco: 3 łazienki + pokój dzienny + 3 tarasy + 4 sypialnie + kuchnia. Osoby zmotoryzowane docenią duży garaż na dwa samochody. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży luksusowej rezydencji jest na pewno panoramiczna sypialnia na jednym z tarasów. Luksusowa rezydencja do sprzedaży oczarowuje fenomenalną lokalizacją blisko morza (pół kilometra). Nieco dalej jest lotnisko (10 minut drogi). W najbliższej okolicy nie brakuje wielu punktów usługowych, sklepów, restauracji, kawiarni etc. To ścisłe centrum jednej z najbardziej popularnych miejscowości. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Wybierając solidne biuro WGN, można uniknąć ryzyka nieuczciwych transakcji i cieszyć się spokojem podczas procesu zakupu nieruchomości na Sycylii. Dodatkowo, renomowane biuro WGN gwarantuje pomoc w sprawach prawnych i podatkowych związanych z zakupem nieruchomości, co zwiększa bezpieczeństwo inwestycji. Takie agencje posiadają szeroką wiedzę o lokalnym rynku, dostarczają rzetelnych informacji o dostępnych nieruchomościach i pomagają w negocjacjach cenowych. Aby zapewnić bezpieczny zakup nieruchomości na Sycylii, zawsze warto skorzystać z renomowanego biura nieruchomości. Opieka po przylocie i w następnym etapie ewentualny wynajem komercyjny zakupionej nieruchomości. Istnieje możliwość odbioru z lotniska Palermo. WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: od prezentacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży po całą procedurę jej zakupu (tłumacz przysięgły, obsługa prawna, obsługa notarialna, konto w banku).

Eksperci WGN zapewniają kompleksową obsługę od doradztwa przy projektowaniu inwestycji, poprzez ich realizacje, wielopłaszczyznową reklamę i marketing na rynku lokalnym i globalnym, kończąc na sprzedaży i przekazaniu nieruchomości klientom. Profesjonalizm i wysoki standard usług gwarantuje „Znak Jakości WGN”. WGN wyróżnia się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 33-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji na każdym jej etapie. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo każdej transakcji. Nie martw się o nic. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Posiadamy licencje Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. 33 lata doświadczenia na rynku nieruchomości. Kontaktując się z naszym biurem, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14230)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl