slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 493 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 993 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 150 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 5 pokoi na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 899 000 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje kameralnym, klimatycznym wnętrzem z podziałem na 2 poziomy:
POZIOM 1:
– salon;
– sypialnia;
– wc;
– wiatrołap;
– klatka schodowa;
POZIOM 2:
– kuchnia;
– jadalnia;
– sypialnia;
– 2 tarasy;
– łazienka;
– klatka schodowa;
POZIOM 3:
– sypialnia;
– hall;
– powierzchnia do własnej aranżacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje malowniczą lokalizacją przy jeziorze. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią jednostanowiskowy garaż z kanałem. W poczet zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać pięknie zagospodarowany ogród z licznymi nasadzeniami. Luksusowa rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto fantastyczną lokalizacją w cichej, spokojnej okolicy, w otulinie lasu i w pobliżu jeziora. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na je zakup) proszę o kontakt mailowy.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1633)

Kontakt:
e-mail: apasierb@wgn.pl