slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Włochy (Palermo)

Rezydencja do sprzedaży Włochy (Palermo)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Palermo (Włochy). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,95 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 190 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 350 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 10 263 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale. Jej wnętrze można podzielić na 2 ekskluzywne apartamenty. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności zagospodarowaną działką z przepięknym ogrodem. Przyszli właściciele mogą tu wybudować prywatny basen. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niedawno odnowiona i ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza zastosowaniu nowoczesnej technologii – system fotowoltaiczny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa komfortowym, wytwornym wnętrzem zaaranżowanym na dwóch poziomach:
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + przedpokój + kuchnia + 2 sypialnie + weranda + łazienka;
KONDYGNACJA 0: łazienka + 3 sypialnie + taras + balkon.?;
Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się również doskonałą lokalizacją zaledwie 100 metrów od morza.

Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 33-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji na każdym jej etapie. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: od prezentacji ekskluzywnej rezydencji po całą procedurę sprzedaży (tłumacz przysięgły, obsługa prawna, obsługa notarialna, konto w banku). Istnieje możliwość odbioru z lotniska. Opieka po przylocie i w następnym etapie ewentualny wynajem komercyjny zakupionej ekskluzywnej rezydencji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo każdej transakcji. Eksperci WGN zapewniają kompleksową obsługę od doradztwa przy projektowaniu inwestycji, poprzez ich realizacje, wielopłaszczyznową reklamę i marketing na rynku lokalnym i globalnym, kończąc na sprzedaży i przekazaniu nieruchomości klientom. Profesjonalizm i wysoki standard usług gwarantują „Znak Jakości WGN”. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Posiadamy licencje polskiej federacji rynku nieruchomości. 33 lata doświadczenia na rynku nieruchomości. Tysiące zadowolonych klientów. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14198)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl