slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem pochodzi z rynku pierwotnego i została oddana do użytku w 2008 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji do wynajęcia składa się z 5 pokoi. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 1 kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 7 000 zł/m-c, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na wynajem w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 350 m2. Wszystkie atuty oferowanej do wynajmu ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 2 700 m2.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia tylko za pośrednictwem agentów i brokerów. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno garaż. Luksusowa rezydencja do wynajmu zachwyca olbrzymią, wypielęgnowaną działką obsadzoną wysokimi drzewami. To doskonała strefa relaksu, która oferuje dużo spokoju, kontakt z naturą oraz prywatność. Ekskluzywna rezydencja na wynajem zaprojektowana z dbałością o detale, a jej aranżacja sprawia, że jest zarówno elegancka, jak i funkcjonalna:
PARTER:
– kuchnia;
– salon;
– 2 tarasy;
– wiatrołap;
– przedpokój;
– wc dla gości;
– garaż;
– kotłownia;
– 3 sypianie;
– łazienka z wc;
– pomieszczenie gospodarcze;
PIĘTRO:
– duży pokój;
– łazienka;
– garderoba.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia zapewnia mieszkańcom fantastyczne widoki z okien na piękny ogród z oczkiem wodnym. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu ekonomiczna w eksploatacji (panele słoneczne do grzania wody). Luksusowa rezydencja na wynajem oferuje 2-stanowiskowy garaż oraz dodatkowe, zadaszone miejsce parkingowe. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia łączy w sobie komfort życia z urokiem przyrody, tworząc wymarzone miejsce do zamieszkania. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na wynajem.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14117)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl