urządzony w klasycznym stylu salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 1 300 000 złotych. Metraż 220 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 5 909 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 5 pokoi na 2 kondygnacjach. Rok budowy – 2011. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 993-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej pięknie zagospodarowana działka z wieloletnią roślinnością oraz oczkiem wodnym i fontanną. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały gustownie wykończone:
na PARTERZE znajdują się:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– pomieszczenie gospodarcze
na PIĘTRZE znajdują się:
– 3 sypialnie
– 3 garderoby
– gabinet do pracy
– łazienka
– korytarz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana gazowo i kominowo. Na osobną uwagę zasługuje atrakcyjna lokalizacja, bowiem luksusowej rezydencja na sprzedaż znajduje się w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16048)

Kontakt:
e-mail: wroclaw@wgn.pl

x (x)
x (x)