komfortowe wnętrze ekskluzywnego salonu w luksusowej rezydencji do sprzedaży Castalla (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Castalla (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Castalla). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 275 900 EUR (1 202 924 złotych). Powierzchnia 134,8 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 8 924 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 170-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nad basenem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od pierwszego spojrzenia nowoczesnością oraz przestronnością wnętrza. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: salon + łazienka + kuchnia + sypialnia
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + 2 łazienki
DACH: solarium.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-90)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)