2-poziomowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 520 m2, a także ciekawą ceną 1,27 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie trzech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 3 100 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 2 442 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba m.in. rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
NIŻSZY POZIOM: pralnia + kotłownia + kuchnia letnia + winiarnia
WYŻSZY POZIOM: jadalnia + garderoba + salon + kuchnia + łazienka + taras.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim projektem i aranżacją z efektownym oświetleniem LED-owym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w unikatowej lokalizacji, w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Blisko stąd do Parku Krajobrazowy Dolina Baryczy, stawów i rezerwatu przyrody.

Gwarantujemy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji sprzedaży/kupna tej luksusowej rezydencji. Zapewniamy przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą ekskluzywnej rezydencji. Oferujemy obsługę formalnoprawną transakcji oraz efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2210)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl