widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Żagań

Rezydencja do sprzedaży Żagań

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Żaganiu (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1400 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 4 583 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 240 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, pięć pokoi na trzech kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2017 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,1 mln zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZA KONDYGNACJA: łazienka z wc + hol + taras + pokój + kuchnia + salon
WYŻSZA KONDYGNACJA: 3 pokoje + pralnia + łazienka + garderoba.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością ucieszy 2-stanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe) i bezpieczeństwa. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją staranie zadbaną działką. Rosną tu perfekcyjnie przystrzyżone trawy, kwiaty, drzewa owocowe, jest także tunel na warzywa. okolica uchodzi za cichą i spokojną.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Polecam i zapraszamy do umówienia się na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5310)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl