slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Wrocław (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 5 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2012 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 459 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 2 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 8 000 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 118,5 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa i niecodziennie spotykany komfort, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zachwyca swoim gustownie i stylowo urządzonym oraz umeblowanym wnętrzem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia oferowanej do wynajmu luksusowej rezydencji są nowocześnie zaaranżowane. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno docenią podjazd na dwa auta oraz garaż w bryle budynku. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na wynajem:
POZIOM 1:
– wiatrołap
– garaż
– korytarz
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– taras
POZIOM 2:
– 4 pokoje
– balkon
– łazienka
PODDASZE:
– pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia gwarantuje przyszłym najemcom duże poczucie nie tylko bezpieczeństwa, ale i komfortu, za co odpowiada między innymi ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja do wynajmu zachwyca ogromnym potencjałem komercyjnym, gdyż świetnie nadaje się do celów biznesowych. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 15 000 zł.

Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15709)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl