slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Rezydencja sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa Del Sol, Malaga (Hiszpanii). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 375 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,408 mln zł (6 421 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia wszystkim mieszkańcom duże poczucie nie tylko komfortu (klimatyzacja), ale również wysoki stopień bezpieczeństwa, o co dba całodobowa ochrona. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również perfekcyjną lokalizacją z imponującymi widokami na morze oraz pola golfowe. W częściach wspólnych znajdują się korty tenisowe, siłownie i baseny. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + 2 sypialnie z łazienkami + jadalnia
KONDYGNACJA 1: sypialnia + garderoba.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta prestiżowym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowych rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-5805)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl