slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajmu Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajmu Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o jednej kondygnacji na dużej i pięknie zadbanej działce (500 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2023 roku, z rynku pierwotnego. Powierzchnia 164 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na pięć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 8 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może w pierwszej kolejności efektownie zaaranżowanym wnętrzem wykończonym przez właścicieli ze smakiem i dobrym gustem. Mamy tutaj następujące pomieszczenia i pokoje:
WYŻSZA KONDYGNACJA: 4 sypialnie + łazienka;
NIŻSZA KONDYGNACJA: garaż + przedpokój + łazienka z wc + kuchnia + taras + pokój dzienny + klatka schodowa + pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowa rezydencja na wynajem olśniewa ponadto urzekającą lokalizacją w bardzo bezpiecznej i spokojnej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu całkowicie nowa i pachnąca świeżością. Luksusowa rezydencja do wynajęcia tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji na wynajem. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13904)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl