slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bielsku-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 270 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,979 mln zł (7 330 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 676 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2014 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności urzekającą lokalizacją w bezpiecznej, cichej i zielonej okolicy, gdzie przeważa, luźna, elitarna zabudowa jednorodzinna. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca wspaniale wypielęgnowanym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z kompletnym, zastanym w niej wyposażeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także estetycznie urządzonym wnętrzem, gdzie mamy:
KONDYGNACJA 0: jadalnia + pokój dzienny + kuchnia + sypialnia/garderoba + łazienkę + pomieszczenie techniczne + hall + dwustanowiskowy garaż + kotłownia + gabinet;
KONDYGNACJA 1: sypialnia + hall + garderoba + 2 łazienki + sypialnia dla dzieci + balkon + ogród zimowy + sypialnia dla gości.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży dodatkowo gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada instalacja alarmowa. Komfort z kolei zapewnią:
– ogrzewanie podłogowe;
– klimatyzacja;
– odkurzacz centralny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto estetycznie utrzymaną działką. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27612)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl