slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 135 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 931 500 zł (6,9 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 450 m2. Standard deweloperski. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2023 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom zarówno najwyższy stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa), jak i komfortu oraz wygody (światłowód z szybkim Internetem). Rodziny posiadające samochód zainteresują na pewno liczne miejsca postojowe bezpośrednio przed budynkiem. Luksusowa rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu dzięki m.in. zastosowaniu wielu nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań (zbiornik deszczówki + fotowoltaika).

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca estetycznie urządzonym i wytwornym wnętrzem o następującym rozkładzie pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: wc + wiatrołap + kuchnia + jadalnia + komunikacja + pokój dzienny + garaż + 2 kotłownie;
KONDYGNACJA 1: 2 łazienki + pokój + komunikacja + 2 pokoje.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży oferuje domownikom zapierający dech w piersiach widok na góry. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana w oparciu o najnowsze i najlepsze technologie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa fantastyczną lokalizacją w Beskidzie Śląskim, w bliskiej odległości szlaku prowadzącego do rzeki Brennicy oraz na Równicę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27600)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl