imponująca bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Gdańsk

Rezydencja na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 261 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,699 mln zł (6 510 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 863 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2005 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może znakomitą lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Okolica uchodzi za niezwykle bezpieczną, cichą i spokojną. W sąsiedztwie las. Osoby zmotoryzowane zainteresują na pewno aż dwa garaże. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto pieczołowicie wypielęgnowaną działką z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów. Komfort użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: łazienka + sypialnia + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + hol
KONDYGNACJA 1/2: łazienka + garderoba + sypialnia
KONDYGNACJA 1: łazienka + garderoba + 3 sypialnie + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu, dzięki zastosowaniu nowoczesnych, energooszczędnych technologii. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2249)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl