slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1151 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 3 765 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 217, 8 mkw. luksusowej powierzchni, 5 pokoi na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2015 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 820 000 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom zarówno wysoki komfort (ogrzewanie podłogowe), jak i poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa na tle konkurencyjnych ofert wytwornym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + pokój dzienny + jadalnia + wc + ganek + sypialnia + kotłownia + przedpokój + garaż;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 sypialnie + przedpokój + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym rodzinom poszukującym przestrzeni, ciszy, spokoju, komfortu oraz kontaktu z naturą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje estetycznie zagospodarowaną działką. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością 2 garaże (1 w bryle budynku + 1 wolno stojący). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza zastosowaniu wielu energooszczędnych rozwiązań technologicznych, jak na przykład kolektory słoneczne. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca lokalizacją w uroczej, bezpiecznej i cichej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Usługa bezpłatna. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14254)

Kontakt:
e-mail: j.rajczakowski@wgn.pl