slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 206 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,399 mln zł (11 646 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 751 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2024 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży oczarowuje już na pierwszej prezentacji przepięknie wypielęgnowaną działką z bajkowym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa, ale i komfortu oraz wygody. O to pierwsze troszczy się nowoczesny system alarmowy z monitoringiem. Komfort z kolej gwarantują tu m.in. ogrzewanie podłogowe, systemy multimedialne i inteligentne sterowanie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJA 0: taras + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + łazienka + sypialnia + przedpokój + taras + garaż + wc;
PIĘTRO: łazienka + 2 sypialnie + taras + antresola.
Na właściciele aut czeka garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferowana jest z pełnym wyposażeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż prezentuje się nowocześnie i stylowo. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca urzekającą lokalizacją w zielonej okolicy, z dala od głównych ulic. Wokół dominuje elitarna zabudowa jednorodzinna. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje życie na europejskim poziomie w komforcie, wygodzie i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest najnowsze osiągnięcia i gadżety XXI wieku. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca około 80 biur w całym kraju. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż, aby w pełnym zakresie poznać wszystkie walory tej nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9984)

Kontakt:
e-mail: d.warmus@wgn.pl