slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 305 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,2 mln zł (3 934 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 505 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom życie na imponującym poziomie w otoczeniu eleganckich i kameralnie urządzonych wnętrz. Zamożne osoby, które są właścicielami kilku samochodów, docenią 2-stanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje eleganckim wnętrzem wykończonym w wytwornym stylu:
NAJNIŻSZY POZIOM: + 2 kotłownie + hol + 3 pomieszczenia do własnej aranżacji;
ŚRODKOWY POZIOM: wc + łazienka + gabinet + jadalnia + taras + salon + hall + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia;
WYŻSZY POZIOM: łazienka + 2 garderoby + 2 balkony + 2 pokoje + pomieszczenie nad garażem + sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi + instalacja alarmowa) i komfortu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca dodatkowo estetycznie wypielęgnowaną działką z fantastycznym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji dzięki m.in. zastosowaniu energooszczędnych materiałów oraz technologii (fotowoltaika). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca rewelacyjną lokalizacją blisko centrum miasta. Lokalizacja gwarantuje bliskość sklepów, punktów usługowych etc. Dominuje tu elitarna zabudowa jednorodzinna.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1463)

Kontakt:
e-mail: eciecielag@wgn.pl