slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 576 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 920 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 250 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2009 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,48 mln zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo. O to pierwsze troszczy się ogrzewanie podłogowe, natomiast gwarancją bezpieczeństwa jest instalacja alarmowa z czujnikami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca dużym potencjałem z możliwością prowadzenia działalności komercyjnej bądź wynajmu. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czeka parking. Dużym udogodnieniem jest także dodatkowy dwukondygnacyjny budynek gospodarczy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje eleganckim, wytwornym wnętrzem z następującym układem:
KONDYGNACJA 0 / STREFA ZACISZNA: 3 sypialnie + przedpokój + salon + kuchnia + hall + 2 łazienki + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: przestrzeń do samodzielnej aranżacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa rewelacyjną działką z bogatą roślinnością. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto przepiękną architekturą w stylu reprezentacyjnego dworu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.  (014-16429)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl