slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 89,29 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 687 000 zł (7 694 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2019 roku z funkcjonalnym układem 4 pokoi.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży oczarowuje już od przekroczenia progu gustownie zaaranżowanym i wytwornym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienkę + wc + 3 sypialnie. Luksusowa rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych klientów ceniących wysoką jakość życia w miejskiej przestrzeni. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje elitarną lokalizacją na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla. W okolicy punkty usługowe, restauracje, sklepy. Zamożne rodziny dysponujące wieloma autami ucieszą dwa miejsca postojowe.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów, przestronnym wnętrzem oraz gwarancją dla przyszłych właścicieli na życie w światowym standardzie. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

WGN wyróżnia się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Zapraszamy do kontaktu. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-572)

Kontakt:
e-mail: wejherowo@wgn.pl