slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 2972 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 487 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 263,33 mkw. luksusowej powierzchni, 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2001 roku. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1 445 000 zł.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych (fotowoltaika). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w opcji z pozostawieniem zastanego w niej wyposażenia (do negocjacji z właścicielem). Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i wygodnej okolicy. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe: centra handlowe, sklepy, dyskonty popularnych sieci, markety, przedszkola, żłobki, place zabaw, szkoły, ścieżki rowerowe, boiska sportowe, apteki, muzea, punkty usługowe, bankomaty, przychodnie zdrowia. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód przygotowano aż 6 miejsc do zaparkowania:
– 1 w garażu;
– 2 pod wiatą;
– 3 na podjeździe przed budynkiem.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje estetycznie wykończonym ogrodem. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca kameralnym i wytwornym wnętrzem zapewniającym życie na światowym poziomie (ogrzewanie podłogowe, światłowodowy internet). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż jedynie za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-4193)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl