slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gorzów Wielkopolski (okolice). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 140 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 800 tys. zł (5 714 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 850 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się od pierwszej prezentacji znakomitą lokalizacją, w pobliżu sklepów i szkół. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także olbrzymim potencjałem (do zagospodarowania ogromny, prywatny teren za budynkiem). Duże wrażenie robi także przepięknie utrzymany ogród z 40 drzewami, gdzie znajdziemy grill oraz wędzarnię.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (monitoring + kamery + antywłamaniowe rolety zewnętrzne) oraz komfortu (komputer kontrolujący temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach). Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
POZIOM ZERO: hall + wc + jadalnia + kuchnia + salon + pokój sypialniany + taras + przedpokój
POZIOM JEDEN: 3 pokoje + łazienka z wc.

Więcej informacji na temat oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji udzielę na prezentacji, na którą serdecznie zapraszamy. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry i ogół oraz na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny i stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2985)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl