slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 330 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,6 mln zł (4 848 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 30 700 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1997 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje wszystkim domownikom wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze troszczy się nowoczesny monitoring z instalacją alarmową. Komfort, natomiast, zapewnia m.in. rozprowadzona sieć ogrzewania podłogowego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na dużej, otoczonej lasem brzozowym działce. Znajdziemy tu 18-arowy staw oraz oczko wodne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z funkcjonalnym poddaszem użytkowym. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją niebanalną architekturą projektu znanego studia architektonicznego.

Zapraszamy serdecznie na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji, a przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3469)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl