slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Benalmadena, Fuengirola)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Benalmadena, Fuengirola)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa del Sol Benalmadena, Fuengirola (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (12 803 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 000 m2, a także ciekawa cena 3 418 500 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 267 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się nie tylko zapierającymi dech w piersiach widokami na morze z okien i tarasu, ale również komfortowym oraz eleganckim wnętrzem. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno podjazd na 2 auta + garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również ciekawie zaaranżowanym, wygodnym i słonecznym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: 2 sypialnie + salon + kuchnia + łazienka;
KONDYGNACJA 1: jadalnia + taras + pomieszczenie gospodarcze + hol + 2 łazienki + salon + kuchnia + 3 sypialnie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7338)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl