nowoczesny pokój dzienny w luksusowej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Pilar De La Horadada)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Pilar De La Horadada)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Pilar de la Horadada (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (9 357 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 100 m2, a także ciekawa cena 589 500 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2021 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 63 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano trzy pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji imponującym solarium na swoim dachu (solarium = taras do opalania się). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: kuchnia + 2 łazienki + balkon + 2 sypialnie + salon. Luksusowa rezydencja na sprzedaż kompletnie wykończona, z zabudową kuchenną i sprzętem AGD.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym mieszkańcom wysoki standard (klimatyzacja) i poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się na terenie elitarnej inwestycji z basenem. Do morza są zaledwie trzy kilometry. Właściciele aut docenią z pewnością duży parking.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowej rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8722)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl