slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice

Rezydencja na sprzedaż Katowice

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 130 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 261 m2, a także ciekawa cena 1,17 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2011 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 164,1 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom i ich rodzinom wysoki stopnień bezpieczeństwa (zewnętrzne, antywłamaniowe rolety) oraz komfortu (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe). Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje częściowe wyposażenie/umeblowanie. Pozostałe elementy umeblowania/wyposażenia do ustalenia z właścicielem. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oczarowuje zagospodarowaną działką, na której znajdziemy gospodarczy budynek + jednostanowiskowy garaż + 2 miejsca parkingowe na podjeździe przed budynkiem + 11 miejsc na parkingu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: punktów usługowych, bankomatów, przychodni zdrowia, aptek, szkół, przedszkoli, żłobków, marketów, dyskontów, sklepów etc. Na aktywnie wypoczywających czekają rozległe tereny zielone (las), parki i ścieżki rowerowe. Okolica uchodzi za bezpieczną, cichą oraz wygodną. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert elitarną lokalizacją na zamkniętym osiedlu przy parku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również wytwornym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu.

Kupując tę ekskluzywną rezydencję z pomocą WGN Sosnowiec, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Wyremontujemy lub wykończymy pod klucz każdą Twoją nieruchomość wraz z zaufanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi, architektami czy firmami meblarskimi. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy Liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: BROKER WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce LIDER OTODOM 2021 dla woj. Śląskiego NR 1 na rynku katowickim wg MoneyPL TOP MARKA Laur Klienta 2022 ORŁY NIERUCHOMOŚCI za 2021 rok.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3959)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl