slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 593 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 420 m2, a także ciekawa cena 1 200 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 1995 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 182 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką z imponującym ogrodem zimowym. Luksusowa rezydencja do sprzedaży w całości podpiwniczona. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji (fotowoltaika, ogrzewanie grawitacyjne). Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać eleganckie wnętrze z następującym podziałem:
PARTER: wiatrołap + łazienka + hall + kuchnia + salon + 2 pokoje + garaż;
PIĘTRO: klatka schodowa + 3 sypialnie + łazienka + kuchnia.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży znajduje się na nowoczesnym osiedlu. Prezentacja i zakup ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż zawsze w obecności agenta WGN. Ze względów bezpieczeństwa osoby biorące udział w prezentacji zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr telefonu oraz złożenia podpisu na potwierdzeniu prezentacji i wskazaniu adresu. Kupujący ponosi następujące koszty związane z zakupem luksusowej rezydencji:
– podatku od czynności cywilno-prawnych;
– taksy notarialnej;
– wpisów do księgi wieczystej;
– obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4175)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl