slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 102 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 570 tys. zł (5 588 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 286 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje mieszkańcom życie na europejskim poziomie w poczucie nie tylko bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety), ale również komfortu i wygody. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również wytwornym i stylowym wnętrzem:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie gospodarcze, kotłownia,
KONDYGNACJA 0: łazienka, jadalnia, kuchnia, taras, pokój dzienny, korytarz;
KONDYGNACJA 1: korytarz, garderoba, łazienka, 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z większością wyposażenia w cenie (do uzgodnienia). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem oraz słonecznym tarasem. W poczet zalet tej luksusowej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy zaliczyć atrakcyjną lokalizacją nieopodal przedszkoli, szkół, sklepów, punktów usługowych. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum, a także miast ościennych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Orzesze, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów, zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 32-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Więcej informacji udzielę drogą mejlową i podczas prezentacji. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Klienci naszego biura WGN Orzesze przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji otrzymują w ramach współpracy voucher 10% rabatu na zakup produktów i materiałów do przeprowadzenia prac modernizacyjnych lub remontu od firmy Leroy Merlin.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-26)

Kontakt:
e-mail: g.pasternak@wgn.pl